אודות

מי עומד מאחורי סופר חוסן?

איציק בכר
יצחק בכר עומד מאחורי המפעל והיצירה המוצלחת והאמינה של מוצרי סופר חוסן.
יצחק לומד ומתמחה בעיקר בצמחים, ומזה 20 שנה לומד אצל ד"ר מינה פארן. יצחק זוכה להערכה רבה מהד"ר מינה פארן וממר דוד קפח, וכן אצל מטפלים ומטופלים רבים,על שום אמינותו, נסיונו הרב, ידיעותיו הרבות, הצלחותיו ולא פחות חשוב – היושר

יצחק מטפל במגוון שיטות ברפואה הטיבעית העתיקה והמודרנית ומומחה בצמחי מרפא כבר למעלה מ-20 שנה
יצחק הקים את "סופר חוסן" ופיתח את הפורמולות על בסיס מחקרים שנערכו בעולם על סוגי הצמחים השונים, ועל השפעתם הרפואית עלינו. בשנת 2005 יזם והקים את חברת "נטע – רוקחות מהטבע", ושם פיתח ויצר את כל הפורמולות במשך 5 שנים, לפרישתו ממנה.

בפורמולות של "סופר חוסן" משולבים ידע וחוכמה מתורות רפואה שונות, קדומות ומודרניות, ובהם:
רפואת הרמב"ם, רפואה סינית, הודית, ערבית, אינדיאנית ועוד.
יש לציין שהפורמולות מתעדכנות מפעם לפעם בעקבות מחקרים וממצאים חדשים,והתוצאה? תמציות צמחים יעילות, מרוכזות, ומתאימות לתינוקות, ילדים ומבוגרים.

יצחק מקבל אנשים לטיפול בבעיות שונות, קלות כקשות. ניתן לתאם פגישה בטלפון מספר 0544-642820.

רפואה טבעית מבית סופר חוסן

הריפוי באמצעות צמחי רפואה הינו עתיק, כמעט כימי האנושות כולה. הצמחים, שהם התרופות של אמא טבע, הוזכרו בכתבים עתיקים: בתנ"ך, ברפואת המזרח הרחוק, בשיטות הרפואה של האינדיאנים, ובכל תרבות מאז ומעולם.
בימינו, הצטברות הידע העצום בתחומי הכימיה, הרפואה, האנטומיה ובשילוב כח המיחשוב המודרני, מאפשרים לנו לרתום ידע קדום, ושיטות יעילות מאי פעם להפקת המיטב מצמחי המרפא.

סופר חוסן מביאה לביתכם מיצוי מצמחים בעלי תכונות ריפוי ושיפור בתחומי חיים רבים. מיצוי שיכול להועיל לכל אחד.
הפורמולות השונות מורכבות מצמחים באיכות גבוהה, שחלקם מיובאים וחלקם גדלים בארצנו. בהכנת המיצוי אנו עושים שימוש בחלקי הצמח השונים: שורש, עלים, פרחים, שרף, ניצנים ופירות, לפי הצורך והיעילות.
התרכובות מיוצרות מחומרים טבעיים בלבד, ואינן מכילות חומרי שימור או צבעי מאכל.
הצמחים מיוצרים ברשיון משרד הבריאות, ונימצאים בהשגחת הרבנות בית שמש, וחלקם הגדול בד"ץ הרב רובין

הגבלת אחריות מרבית המוצרים מתאימים במינונים שונים לתינוקות, ילדים, מבוגרים וקשישים כאשריש להשתמש בהתאם להנחיות המצורפות לכל מוצר.

כל המידע,הכתבות והמוצרים המתפרסמים באתר סופר-חוסן, ניתנים כמידע בלבד, ואין לראות בהם בשום מקרה הוראות או הנחיות לטיפול עצמי, לאבחון או כהמלצה לטיפול טבעי ו/או לוויתור על טיפול וייעוץ רפואי מסודר. הנהלת האתר מבהירה כי ייעוץ וטיפול בכל שאלה ו/או בעיה רפואית, חייב להנתן על ידי רופא מוסמך, וכל טיפול יתבצע תחת פיקוח רפואי.

זכויות יוצרים החומרים המופיעים באתר "סופר-חוסן" מוגנים בזכויות יוצרים. אין להעתיק או להשתמש בחומרים הנמצאים באתר לרבות כתבות, שאלות ותשובות או בכל מידע קיים ללא קבלת אישור מפורש מהנהלת אתר "סופר-חוסן", ובכתב בלבד.

רוצים לדעת עוד על טיפול בצמחי מרפא- לחצו למאמר הבא >>

למבחר התמציות ולרכישה באתר לחץ כאן >>