ייעוץ מקצועי
יחס חם ואישי
0

אין מוצרים בסל הקניות.

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  ויטמינים נחוצים לחיזוק סיבי השיער

  הזנת השיער מתחילה מבפנים, במיוחד אם רוצים למקסם את ההצלחה של תכשירי שיער שונים.

  כאשר השיער יבש, חסר חיים, דליל, דקיק ושביר או נושר בכמויות מדאיגות בניגוד לתורשה הטבעית שלכם, הנטייה היא בדרך כלל להחליף תכשירי שיער ולנסות קרמים ומסיכות חדשים, כדי להחיות אותו. כל זה מצוין לתחזוקת השיער השוטפת, אבל כדאי לזכור שאם רוצים למקסם את הצלחת תכשירי השיער המיוחדים יש לתמוך בהם מבפנים. ללא תזונה נאותה שתחזיר לשיער את החומרים המזינים הנחוצים לה, סיבי שיער יתקשו להתאושש בצורה נאותה. עליכם לאכול את כל החומרים שנחוצים לסיבי השיער ואם אתם דוגלים בשיטת מזון שלא מאפשרת לכם לצרוך זאת, דאגו לתוספי מזון שיספקו לכם א התצרוכת היומית מבפנים. כל ניסיון לטפל בשיער רק מבחוץ יתקשו להגיע לתוצאה המקווה של שיער בריא וחזק.

  סיבי שיער עשויים מוויטמינים ומינרלים

  סיבי שיער הם עשויים למעשה מחלבון שצומח מזקיקי שיער הנמצאים בעור, והמבנה שלו דומה למבנה של הציפורניים. בגלל זה הרבה מהתופעות שפוגעות בשיער פוגעות גם בציפורניים כך שניתן לומר שמה שחסר לאחד מהם יתגלה גם בשני. תזונה משופרת תסייע מן הסתם לשניהם. החלבון נקרא קרטין, ולו נוספים כמה מינרלים – צורן, אבץ, ברזל – וגם ויטמינים מסוג A ומקבוצת סוג B. הוויטמינים והמינרלים שמזינים את השיער מזינים גם את עור הקרקפת, כך שהם מושפעים אחד מהשני. חוסרים תזונתיים מדרדרים את המצב הזה ויש להשלימם בעזרת מזון הכולל את החומרים הבאים – ברזל, ויטמין A, ויטמין B, אבץ, ויטמין C לספיגת הברזל וסיליקה שהוא חומר שמשמש אבן בניין לסיבי השיער.

  <span”>היכן למצוא את חומרי ההזנה לשיער בתזונה?

  ברזל נמצא בעיקר במזון מן החי. ידוע שלצמחונים וטבעונים יש חוסר גדול בברזל בגלל בעיות ספיגה של ברזל מהצומח. לא אצל כולם זה כך אבל יש לבדוק כמה סוגי תוספים אם אינכם מצליחים לעכל ברזל מן הצומח. כבד, בשר בקר, ביצים, קטניות קקאו ודגנים מלאים יש בהם ברזל. רצוי לקחת עם ויטמין C שמשפר את קליטת הברזל בדם. ההשפעה על סיבי שיער כמעט מידית. ויטמינים מקבוצת B גם הם בעייתיים אצל טבעונים וצמחונים וכן יש לדאוג להשלמות שלהם כתוספי מזון. ויטמין A אחראי גם לעור ולא רק לסיבי השיער, וחיוני לראייה תקינה. ניתן להשיג זאת מפירות וירקות, בעיקר הכתומים, כך שלא אמורה להיות בעיה לטבעונים.

  למידע נוסף כיצד תוכלו לחזק את גופכם ולמנוע נשירת שיער לחצו כאן >>

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   כניסה לחנות
   חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי