ייעוץ מקצועי
יחס חם ואישי
0

אין מוצרים בסל הקניות.

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  כאבי שרירים ומפרקים

  כאבי שרירים ומפרקים מופיעים אצל אנשים בכל גיל. הם גורמים לאנשים אי נוחות קשה. כדי לטפל בכאבים אלה, רופאים רושמים לעתים קרובות משחות עבור כאבי שרירים או ג’לים משככי כאבים. בחירת התרופה תלויה בגורם שגרם לכאב.

  מה גורם לכאבי שרירים ומפרקים?

  תחושות לא נעימות במפרקים או ברקמת השריר מתרחשות מעת לעת על רקע עבודת יתר הנגרמת ממאמץ גופני מוגזם. באופן מוזר, כאב כזה אופייני לאנשים שמבלים זמן רב במצב סטטי (לדוגמה, ליד צג מחשב). שרירי הצוואר והגב מתאמצים, ואז מתחילים הכאבים.

  לפי אופי של הכאב ניתן לדעת את הסיבה להופעתם. אז, כאב חריף, מקומי, הגובר במישוש, נצפה כאשר סיבי השריר נפגעים. כאב לילי שמתפוגג עם תנועה הוא סימן לתהליך הדלקתי. הפרעות ניווניות מלוות באי נוחות במהלך פעילות גופנית, אשר נעלמת לאחר מנוחה.

  כאבי מפרקים ושרירים חוזרים הם סימפטום למחלות מסוכנות רבות. אבחון בזמן של הסיבות לאי נוחות עוזר למנוע סיבוכים. משחות לכאבי שרירים עוזרות, אבל כדאי לפנות לרופא.

  כיצד להיפטר מכאבים בשרירים או במפרקים?

  ביטול בעיות בשרירים, מפרקים דורש גישה משולבת. ההתמקדות העיקרית של הרופאים היא בטיפול במחלה הבסיסית. כדי להקל על הכאב, יש למרוח משחות עבור כאבי שרירים, ולעשות תרגילי פיזיותרפיה. במקרים קשים נדרש ניתוח או טיפול אורטופדי. תפקיד חשוב בהעלמת כאבי שרירים ומפרקים ממלא טיפול תרופתי. בטיפול נעשה שימוש פעיל בסוכנים מקומיים. משככי כאבים בצורת משחות הם בעלי המרקם הצפוף ביותר, נספגים לאט, ובשל כך יש להם השפעה ארוכת טווח. ג’לים קלים חודרים במהירות עמוק לתוך הרקמות, מספקים הקלה מואצת, אך לטווח קצר. לקרם יש מרקם עדין עוד יותר..

  איך למנוע כאבי שרירים?

  כדי למנוע התרחשות של כאבי מפרקים ושרירים, צריך:

  להיפטר ממשקל עודף,

  לקנות נעליים נוחות המתאימות בגודלן, המתאימות לעונה,

  לנרמל את אופן הפעילות הגופנית. לא להישאר במצב סטטי במשך זמן רב,

  להישאר רגוע במצבי לחץ,

  להימנע מפציעה, פעילות גופנית מוגזמת (לדוגמה, אימונים מתישים).

  לאחר יום עבודה מעייף, רצוי למרוח ג’ל או קרם קל ומקרר לכאבי רגליים. במקרה של כאבים חזקים כדאי למרוח משחות עבור כאבי שרירים.

  כאבי פרקים ושרירים אינם נדירים. הם מעכבים את התנועה, מפחיתים את איכות חיי האדם. אמצעים חיצוניים עוזרים להתמודד עם תחושות לא נעימות. ניתן למצוא בסופר חוסן משחה יעילה וזולה לכאבים בגב התחתון, בגב או במפרקי הרגליים. חשוב לזכור שתרופות כאלה רק מקלות על התסמינים. כדי לזהות ולחסל את הגורם לכאב, תתייעצו עם המומחים של הסופר חוסן .

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   כניסה לחנות
   חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי