ייעוץ מקצועי
יחס חם ואישי
0

אין מוצרים בסל הקניות.

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  כתר הרימון לטיפול בכולסטרול ושומנים בדם

  הכולסטרול, ש-70% מתכולתו בגופנו מיוצר בכבד, הוא מרכיב חשוב מאוד בתאי הגוף ובעל תפקיד חיוני בייצור מיצי מרה וויטמינים מסיסי שומן. אלא שרמה גבוהה מדי של שומנים בדם (כולסטרול וטריגליצרידים) הינו מצב שעלול להיות מסוכן וקריטי לבריאותנו, ועלול להביא למחלות לב, התקפי לב ושבץ מוחי.

  רמת שומנים גבוהה, עשויה לגרום להיצרות של העורקים וחסימת זרימת הדם התקינה אל האיברים. מולקולת שומן שנפגעה והתחמצנה תתחבר למולקולות שומן דומות שגם הן ניפגעו, וכך מתחיל תהליך של התגבשות והיצמדות לדופן כלי הדם.

  הינתקות והיסחפות בזרם הדם לאזור אחר של העורק, ששם כבר יש היצרות, תגרום לחסימה מסוכנת ואף קריטית. כאן מגיעים לעזרתנו הרימון, פרופ’ אבירם ופרופ’ רחל אמיר.

  נוגדי החמצון ורדיקלים חופשיים

  הקדמה והסבר קצר לפני: רדיקל חופשי הוא גנב של אלקטרונים, וחמצון הוא שמו של התהליך. תא שנגנב ממנו אלקטרון, הופך בעצמו לרדיקל חופשי ולגנב חדש.

  תהליך החמצון נוצר בעקבות:

  1. מאמץ גופני קיצוני.
  2. שאיפת אוויר מזוהם.
  3. צריכת חומרים כימיים כמו תרופות.
  4. חשיפה לסוגים שונים של קרינה, כולל קרינת שמש.
  5. חשיפה לחומרי הדברה.
  6. עישון.
  7. שתיית אלכוהול.
  8. צריכת מזון עשיר בשומנים.

  נוגדי חמצון (אנטי-אוקסידנטים) הם חומרים בעלי אלקטרון עודף שמועבר אל הרדיקלים החופשיים (שחסר להם אלקטרון), וזה ינטרל את הרדיקל החופשי וכך ימנע המשך הרס התאים.

  הגוף עסוק במלחמה מתמדת ברדיקלים החופשיים, ולכן, הוא חייב לקבל אספקה שוטפת של נוגדי חמצון. לא כל נוגד חמצון יודע לטפל בכולסטרול, אבל זה המצוי בפרי הרימון יודע למנוע את חמצון הכולסטרול.

  פרופ’ אבירם מהטכניון בחיפה מצא כי נוגדי החמצון הייחודיים לרימון מסייעים בהפחתת חמצון הכולסטרול ובסילוקו מדפנות העורקים ואף ירידה בערכי לחץ הדם. פרופ’ רחל אמיר, מקיבוץ דן, חקרה ומצאה שכל מרכיבי הרימון ביחד חזקים פי 20 ביכולת האנטי-אוקסידנטית מכל חלק של הרימון בנפרד.

  אצלנו בסופר חוסן יש תמצית שפותחה עפ”י מחקרים אלה ומכילה זרעים, קליפה, מיץ ויין-רימונים על מנת להגיע לרמה הגבוהה ביותר לטיפול בשומני הדם בזמן קצר.

  שני המוצרים המטפלים בבעיית הכולסטרול הם:

  1. תמצית רימון שלם.
  2. קלינוקס – ניקוי הכבד.

  המוצר קלינוקס מורכב מגדילן, שינן, ארטישוק, וצמחים נוספים. צמחים אלה מחדשים את תאי הכבד ומזרזים ייצור תאי כבד חדשים, מנטרלים רעלים שהצטברו בכבד, מטפלים בשומני הכבד, ומחזירים לכבד את היכולת לתפקוד רגיל ויעיל, ובכך בעצם לגרום לייצור תקין של הכולסטרול.

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   כניסה לחנות
   חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי