ייעוץ מקצועי
יחס חם ואישי
0

אין מוצרים בסל הקניות.

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  מתיחת שרירים: כיצד להימנע מהשלכות חמורות

  מתיחת שרירים היא מיקרו טראומה של סיבי שריר. נזק כזה קשור למתח חד ברקמות, שבו השרירים והרצועות מאבדים מגמישותם. אחד הטיפולים המומלצים כטיפול ראשוני הוא מריחת משחת ארניקה לשיכוך כאבים.

  לעתים קרובות מתיחה מתרחשת על רקע של פעילות גופנית מתמדת ואינטנסיבית.

  ספורטאים הם הרגישים ביותר לפציעה מסוג זה. זה די נפוץ, אבל חלק מהחולים מזלזלים בעניין ולא הולכים מיד לרופא כשהם מרגישים כאבים או מתיחה. במקרה הגרוע ביותר, לאדם עלול להיות קרע בשריר. קרע מלא, כמובן, נדיר אפילו בקרב ספורטאים מקצועיים, אבל קרע חלקי הוא סיפור נפוץ למדי.

  בנוסף לספורטאים, ילדים, קשישים ואנשים שעבודתם כרוכה בעבודה פיזית נמצאים בסיכון.

  האזורים הנמתחים ביותר בגוף הם:

  – רצועות מסביב לקרסול

  -שרירי הכתף

  – רצועות סביב פרק ​​כף היד;

  – רצועות של המרפק.

  סיבות

  מתיחת שרירים יכולה להתרחש מסיבות שונות, החל מתנועה פתאומית ועד לפציעה בזמן נעילת נעליים לא נוחות, במיוחד עקבים. זה קורה לעתים קרובות גם אם אתם מזניחים את החימום לפני אימון ספורט, כי במקרה זה השרירים והרצועות עדיין לא מוכנים לעומס אינטנסיבי. משחת ארניקה – מוצר קוסמטי המבוסס על תמצית פרחי ארניקה בשילוב שמן אתרי אקליפטוס ומיץ אלוורה. יש לו אפקט מרענן, מרגיע ומקל במקרה של מתיחת שרירים, נקעים, התכווצויות, נפיחות ופציעות סגורות אחרות.

  תסמינים

  לעיתים ניתן לבלבל בין מתיחות לבין התכווצויות שרירים והתכווצויות, “קרעפטורה” – כלומר תסמונת של כאבי שרירים מושהים המופיעים מספר שעות לאחר מאמץ גופני אינטנסיבי מדי. תסמינים של פציעה בשריר כוללים:

  -כאב בשריר במהלך תנועה וגישושים;

  – בצקת ונפיחות;

  – היווצרות של המטומא (חבורה);

  – עייפות כואבת במקום הפציעה;

  חוסר תפקוד חלקי או מלא של השריר..

  כדי למנוע סיבוכים, אפילו עם כאב בינוני, כדאי להתייעץ עם מומחה.

  עזרה ראשונה למתיחת שרירים

  לאחר פציעה יש להפסיק מיד את הפעילות הגופנית, לנוח- לשבת או לשכב, להרים מעט את הגפה. כפי שציין הטראומטולוג, משחת ארניקה מקררת את מקום הפציעה, דבר שיפחית כאב, יסייע בעצירת דימום פנימיאו אפילו ימנע אותו, יאט את התפתחות הדלקת והיווצרות נפיחות.

  בעת מתיחת שרירים, אסור להפעיל חום על החלק הפגוע בגוף, לשפשף אותו, לשתות אלכוהול, כי זה יגביר את הנפיחות והדימום הפנימי, ימשיך בפעילות גופנית או יפעל באמצעות כאב.

  באתר של סופר חוסן ניתן לקנות את המשחה זו לטיפול טבעי במתיחות שרירים, אז התייעצו עם המומחים ותקנו את המשחה המתאימה.

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   כניסה לחנות
   חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי