ייעוץ מקצועי
יחס חם ואישי
0

אין מוצרים בסל הקניות.

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  פיסורה טיפול טבעי

  מהי הפיסורה?

  אנשים רבים סובלים מפיסורה – סדק או קרע בעור הדפנות של פי הטבעת. הסבל הוא רב וגורם לכאבים עזים בזמן יציאות המלוות לעתים בדימום ובנפיחות בעור של אזור פי הטבעת. הסיבות לפיסורה הן עצירות מתמשכת או עצירות כרונית, דלקת כרונית באזור פי הטבעת, שלשולים באופן כרוני. ברוב המקרים ניתן לטפל בפיסורה לבד בבית אך יש מקרים שהפיסורה הופכת לכרונית ונדרש טיפול רפואי או טיפול אלטרנטיבי. טיפול טבעי בפיסורה נעשה באמצעות משחה המכילה תמציות צמחים ייחודיות וחומרים טבעיים. את המשחה מורחים על העור באזור פי הטבעת והיא מביאה להקלה מהירה ומטפלת בקרעים, בחתכים ובסדקים הנוצרים באזור פי הטבעת.

  גורמים לפיסורה

  עד היום לא ברור מה מביא לתופעת הפיסורה אך ההנחה הרווחת כי החתכים והסדקים נגרמים כתוצאה משלשול ממושך, עצירות כרונית או צואה קשה. ניתן לבחור בין טיפול קונבנציונלי הכולל תרופות לריכוך הצואה ומשחות מקומיות להרגעת כאבים ובמקרים קשים ממליצים הרופאים על ניתוח להרחבת פי הטבעת. מומלץ לפנות לשיטות הטיפול האלטרנטיביות עליהן ניתן לקרוא באתר של סופר חוסן ולהביא לריפוי והקלה של הבעיה.

  פיסורה טיפול טבעי

  טיפול טבעי בפיסורה מאפשר להביא לריפוי מוחלט של הפיסורה באמצעות משחות המכילות תמציות צמחי מרפא. המשחה הטבעית מאפשרת טיפול הוליסטי בפיסורה ותורמת לרווחה רבה, הקלה בכאבים, יציאה קלה ושמירה על מאזן חיידקים טובים באזור פי הטבעת. מומלץ להתאים תזונה נכונה לסובלים מפיסורה כדי למנוע עצירות ויציאות קשות. נהוג להוסיף סובין לאוכל ולהרבות בירקות, פירות ודגנים. חשוב לשנות הרגלים כמו ריבוי בשתיית קפה או צריכת אלכוהול וחשוב להפחית בצריכת קמח לבן המביא ליציאות קשות ולעצירויות. כמו כן מומלץ להפחית בצריכת מאכלים חריפים ופיקנטיים אשר מחריפים את תסמיני הפיסורה. שינוי תזונתי כולל הוספת מוצרי טבע לתזונה כמו תוספי מזון שונים, ויטמינים ועוד. חשוב להקפיד על ארוחות קטנות ולא להכביד על הכיבה עם ארוחות גדולות וכבדות. טיפול טבעי בפיסורה נוסף וחשוב הוא שמירה על היגיינה ויש להקפיד על שטיפת האזור אחרי יציאות ולהשתדל לנגב את האזור במגבונים לחים ומדי פעם לשבת באמבט עם צמחי מרפא להרגעת הכאב.

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   כניסה לחנות
   חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי